میدان هفت تیر، خیابان قائم‌مقام فراهانی
09121326180 / 02188326183
شنبه تا چهارشنبه: 10:00 تا 18:30 پنجشنبه‌‌ها تا ساعت 14:00
خانهشرایط و قوانین فروشگاه

ثبت اطلاعات مشتریان :

لطفا در هنگام ثبت سفارش، آدرس کامل پستی، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ایمیل و شماره همراه معتبر وارد کنید تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت شود. (تمامی اطلاعات مشتری نزد فروشگاه محفوظ خواهند بود).

ضمنا در صورتی که اطلاعات مندرج در حساب کاربری شما صحیح نباشد،‌ هرگونه تاخیر به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خریدار می‌باشد.

اصلاح سفارشات:

درصورتی که پس از ثبت سفارش درخواست اصلاح و افزودن مورد جدید در سفارش خود داشتید، اگر سفارش ارسال نشده باشد. با برقراری تماس تلفنی و ارائه شماره سفارش می‌توانید آن را ویرایش نمایید.

پس از هماهنگی با ما می‌توانید هزینه اضافه را از طریق منوی پرداخت مستقیم در اینجا پرداخت نمایید.

هزینه ارسال ممکن است با توجه به کالایی که اضافه می‌کنید افزایش یابد.

مراحل بررسی و ارسال سفارشات:

پس از پرداخت سفارش و تایید مبلغ پرداختی از طرف بخش حسابداری،‌ وضعیت سفارش به «ثبت شد» تغییر می‌کند. پس از این مرحله مسئولین بخش بسته‌بندی طی ۲۴ ساعت کاری سفارشات را آماده و از طریق پست پیشتاز ارسال خواهند نمود.

در صورتی که پرداخت شما به هر دلیلی موفق نباشد. سفارش ثبت نشده تلقی می‌شود و بدون پرداخت هزینه هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.

درصورت کسر مبلغ از حساب شما در تراکنش‌های ناموفق هزینه به صورت اتوماتیک توسط بانک به حسابتان برگشت داده خواهد شد.

نکته: سفارشاتی که در روزهای تعطیل و پنجشنبه و یا روز قبل از تعطیل ثبت می‌‌شوند فردای روز بعد از تعطیل ازسال خواهند شد.

پیگیری سفارشات :

جهت پیگیری سفارش می‌توانید با استفاده از شماره سفارش و ایمیل خود از صفحه پیگیری سفارش و یا از طریق تماس باما اقدام نمایید.

پست پیشتاز :

زمان حمل بسته در این روش‌۱ تا ۳‌روز است که برای مراکز استان‌۱ تا ۲‌روز، ‌شهرستان‌های بزرگ‌۲ تا ۳‌روز و شهرهای کوچک و روستاها ۴‌ روز می‌باشد.

سفارشات اگر قبل از ساعت ۱۲ ظهر ثبت شده باشند همان روز ارسال خواهند شد. در غیر این‌صورت فردای آن روز ارسال خواهد شد.

برای سفارشات با تعداد بالا و ارسال با اتوبوس تماس تلفنی برقرار نمایید.

پیگیری پستی:

پس از ارسال سفارش وضعیت سفارش شما به حالت ارسال شد تغییر می‌کند که کد پیگیری پستی به ایمیل‌تان ارسال می‌گردد. (ممکن است در اسپم‌ها باشد) با کد ۲۴ رقمی ارسال شده می‌توانید سفارش خود را پیگیری نمایید.

روش‌های پرداخت سفارش :

روش پرداخت سفارش به صورت آنلاین ممکن است.

شرایط برگشت وجه:

اگر کالایی شامل شرایط بازگشت وجه را خریداری و به هر دلیل ممکن از آن ناراضی بودید می‌توانید با ما تماس گرفته و پس از هماهنگی کالا را به آدرس گفته شده ارسال کنید. (۲۴ ساعت از زمان ثبت سفارش محاسبه خواهد شد).

پس از دریافت کالا توسط ما و بررسی سالم بودن آن‌، هزینه فاکتور به شماره حساب شما واریز خواهد شد. (هزینه بازگشت کالا به عهده خریدار خواهد بود و ما فقط هزینه موجود در فاکتور را برگشت خواهیم داد).

آسیب دیدن سفارش در حین حمل بسته :

سفارشات ارسالی توسط فروشگاه تا جای ممکن به صورت محکم و با ایمنی بالا بسته‌بندی می‌شوند اما با این حال و با توجه به ممنوعیت ارسال قطعات و لوازم شکستنی در تمامی روش‌های ارسال،‌ بسته‌هایی که دچار آسیب دیدگی در زمان حمل شوند، شامل بیمه‌های اولیه شرکت‌های حمل و نقل نمی‌شوند و پرداخت خسارت نیز متوجه فروشگاه نمی‌شود.

لغو سفارشات و شرایط برگشت وجه :

در صورتی که پرداخت سفارش انجام شود،‌ تا زمانی که بسته ارسال نشده است می‌توان درخواست لغو سفارش را داد (فقط به صورت تلفنی) و کل هزینه را ( منهای ۵۰۰ تومان هزینه کارت به کارت) پس گرفت که این زمان حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح فردای ثبت سفارشی که بعد از ساعت ۱۲ صبح ثبت شده است می‌باشد. در غیر این صورت امکان لغو سفارش وجود ندارد.

برگشت خوردن سفارش :

در صورتی که بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد کل هزینه ارسال خواهد بود و در حالتی که مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس، درج اشتباه مشخصات و یا مشکل در بسته‌بندی) با هزینه فروشگاه مجددا ارسال خواهد شد.

تخفیف :

قیمت‌های درج شده در سایت بر اساس تک فروشی می‌باشد. بر همین اساس درخواست تخفیف تنها برای حالتی که تعداد سفارش داده شده از هر قلم کالا بالا باشد بررسی می‌شود و برای تعداد‌های پایین تخفیفی اعمال نمی‌شود.

برای خریدهای تعداد بالا باما تماس بگیرید.

عدم تطابق سفارش:

سفارشات شما با دقت و پس از چندین بار بررسی بسته‌بندی می‌شوند بنابرین امکان وجود مغایرت در سفارشات بسیار کم است.

در صورت وجود مغایرت در سفارش ثبت شده و کالای ارسال شده با ما تماس بگیرید. (تنها ۲۴ ساعت بعد از دریافت سفارش امکان اعلام مغایرت وجود دارد و بعد از آن فروشگاه هیچ نوع اعتراضی را قبول نخواهد کرد.)

فیلدهای دلخواه برای نمایش را انتخاب کنید. سایر فیلدها مخفی می شود. برای ترتیب دلخواه فیلدها را به محل دلخواه بکشید و رها کنید.
 • عكس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • موجودی
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
برای مخفی شدن نوار مقایسه، بیرون از کادر کلیک کنید
مقایسه
X